ملزومات هویت برند ، تجدید نظر شده از طریق 100 اصل ، راهنمایی ها و قوانین اساسی آرم و طراحی برند را نشان می دهد. اینها شامل عناصر یک هویت گرافیکی موفق ، برنامه های هویتی و هویت برند و تمام استراتژی ها و عناصر مختلف درگیر هستند.

هویت یک شرکت بیش از لوگوی آن را در بر می گیرد. هویت برای ایجاد درک عمومی از یک شرکت ، محصولات آن و اثربخشی آن بسیار مهم است و تصور برند و ایجاد آنچه مردم می بینند وظیفه طراح است. Brand Identity Essentials ، مرجع طراحی کلاسیک که اکنون به روز شده است، پایه ای برای ایجاد برند ایجاد می کند. ساخت برندهای قوی را از طریق نمونه هایی از طراحی کلاس جهانی نشان می دهد.

عناوین عبارتند از:

یک حس مکان

نمادهای فرهنگی

لوگو به عنوان راوی، روانشناسی نام تجاری ، ایجاد یک هویت آنلاین ، مدیریت چندین برند، داشتن زیبایی شناسی، چرخه های زندگی لوگو، چیزی را نوید می دهند.

نسخه جدید و اصلاح شده ، هر یک از دسته ها، توصیف ها و انتخاب تصاویر را گسترش می دهد و مضامین ظهور یافته ای را در طراحی و تحویل دیجیتال که از زمان انتشار کتاب به وجود آمده اند، در بر می گیرد. موارد ضروری برای شناسه برند مرجعی ضروری برای متخصصین طراحی تازه کار و به طور یکسان طراحان معتبر است.

مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
50,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “Brand Identity Essentials+OCR”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا برای ارسال یا مشاهده تیکت به حساب خود وارد شوید