بینش ها و تجزیه و تحلیل هایی که فکر فعلی در مورد تئوری و استراتژی برند تجاری مصرف کننده را به چالش می کشند.

شرکت های دارویی برای موفقیت باید صرفاً با تکیه بر نیروهای فروش قوی و تحقیق و توسعه نوآورانه فراتر روند. استراتژی موثر برند سازی ضروری است. منطق نام تجاری کجاست؟ درسها و استراتژی مارک تجاری به طور کامل در مورد کاربرد تئوری فعلی برند مصرف کننده در بازاریابی دارویی بحث می کند. این کتاب جامع اطلاعات مربوط به تحقیق در مورد کالاهای مصرفی سریع (FMCG) و تئوری برند را به دست می آورد و آنها را در دنیای داروسازی اعمال می کند. این مارک تجاری در چندین سطح در صنعت داروسازی شامل برند صنعت ، برند تجاری  و نام تجاری جهانی و محلی را بررسی می کند. استراتژی های عملی به طور گسترده توضیح داده شده و چالش های آینده صنعت داروسازی مورد بررسی قرار گرفته است ، و همه آنها برای کمک به هر متخصص دارویی برای موفقیت در فروش نام تجاری خود است.

درسها و استراتژی برند تجاری ممکن است به عنوان یک مرجع روزانه برای هر کس در صنعت شناخته شود و در یک جلد واحد چارچوبی را برای سازماندهی نمونه کارها با نام تجاری برای هر شرکت دارویی فراهم کند. این منبع منحصر به فرد، با بررسی چندین مشکل مباحث تئوری برند ، تفکر سنتی راجع به مفهوم برند در صنعت داروسازی به چالش می کشد. این راهنمای مفید چندین شکل را برای توضیح کامل داده ها ارائه می دهد.

مباحث مربوط به داروسازی، دروس و استراتژی مارک تجاری عبارتند از:
مارک چیست؟
چگونه برند سازی در FMCG و صنایع دارویی اعمال می شود؟
مارک های تجاری و چگونه می توان از آنها استفاده کرد؟
توسعه و حفظ برندهای دارویی با گذشت زمان.
صرفه جویی در اعتبار صنعت داروسازی.
تغییر مدل تجارت دارویی برای استفاده از مارک تجاری به عنوان ابزاری استراتژیک

درسها و استراتژی برندسازی اطلاعات و ابزارهایی را برای کمک به کسب مزیت رقابت در یک بازار سخت فراهم می کند. این منبع ارزشمندی برای هر کس در صنعت داروسازی جهانی است، از جمله پرسنل بازاریابی، مدیریت ارشد، مدیران کل، گروه های استراتژی و بخش های آموزش.

مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
50,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “Pharmaceuticals where’s the Brand Logic Branding Lessons and Strategy”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا برای ارسال یا مشاهده تیکت به حساب خود وارد شوید