مدیریت استراتژیک بازاریابی: این چارچوب اصول استراتژی بازاریابی را مشخص می کند، یک رویکرد سیستماتیک برای مدیریت بازاریابی ارائه می دهد و یک چارچوب مبتنی بر ارزش را برای توسعه پیشنهادات مناسب بازار ارائه می دهد. تئوری ارائه شده از دیدگاه بازاریابی به عنوان یک فرآیند ایجاد ارزش ناشی می شود، که برای هر شرکت تجاری مهم است. علاوه بر تئوری ، این کتاب مجموعه ای از ابزارهای عملی را ارائه می دهد که مدیران را قادر می سازد دانش موجود در چارچوب های کلی را برای مشکلات خاص تجاری و فرصت های بازار به کار گیرند.

اطلاعات موجود در این جلد به پنج قسمت عمده سازمان یافته است. قسمت اول ماهیت بازاریابی را به عنوان یک رشته تجاری تعریف می کند و یک چارچوب اساسی برای مدیریت بازاریابی را بیان می کند که به عنوان اصل سازماندهی اطلاعات ارائه شده در ادامه کتاب است. ما در مورد نقش مدیریت بازاریابی به عنوان یک فرآیند ایجاد ارزش، موارد ضروری استراتژی و تاکتیک های بازاریابی به عنوان مؤلفه های اصلی مدل کسب و کار شرکت و روند تدوین یک برنامه بازاریابی عملی بحث می کنیم.

بخش دو شامل موارد مربوط به توسعه استراتژی بازاریابی است که فعالیتهای تاکتیکی شرکت را راهنمایی می کند. در اینجا ما بر روی سه جنبه اساسی استراتژی بازاریابی شرکت تمرکز می کنیم: شناسایی مشتریان هدف، توسعه پیشنهاد ارزش مشتری و توسعه پیشنهاد ارزش برای شرکت و همکارانش.

بخش سوم روی تاکتیک های بازاریابی متمرکز است ، که به عنوان فرآیند طراحی ، برقراری ارتباط و تحویل ارزش مشاهده می شود. ما در مورد چگونگی طراحی پیشنهادات شرکت ها و به طور خاص ، نحوه توسعه جنبه های اصلی محصولات، خدمات، برندها، قیمت ها و مشوق ها بحث می کنیم. ما همچنین به روشهایی که شرکتها ارتباطات بازاریابی خود را مدیریت می کنند و نقش کانالهای توزیع در ارائه پیشنهادات شرکت برای مشتریان هدف را بررسی می کنیم.

قسمت چهارم کتاب به مدیریت رشد می پردازد. ما در مورد استراتژیهایی که شرکتها برای به دست آوردن و دفاع از موقعیت بازار استفاده می کنند بحث می کنیم و در این زمینه ، به موضوعات مزیت پیشگام و مدیریت رشد فروش می پردازیم. ما در ادامه به روند توسعه پیشنهادات بازار جدید و روشهایی که شرکتها خطوط تولید را برای ایجاد ارزش بازار مدیریت می کنند، می پردازیم. همچنین در مورد اصول کلیدی مدیریت خطوط تولید و روشهایی که شرکتها می توانند از خطوط تولید برای بدست آوردن و دفاع از موقعیت بازار استفاده کنند ، بحث می کنیم.

قسمت پایانی این کتاب مجموعه ای از ابزارها را نشان می دهد که کاربرد عملی تئوری بازاریابی را نشان می دهد. این بخش دو کتاب کار ارائه می دهد: یک کتاب کار برای تقسیم بازار و شناسایی مشتریان هدف و یک کتاب کار برای توسعه مؤلفه های استراتژیک و تاکتیکی مدل کسب و کار یک شرکت.

چارچوب بازاریابی ذکر شده در این کتاب شامل طیف گسترده ای از شرکت ها می شود. شرکت های تازه تاسیس، شرکت های کالاهای بسته بندی شده مصرفی و شرکت های تجاری از دیگر مشاغل، شرکت های با تکنولوژی پیشرفته و فن آوری پایین، نهادهای آنلاین و آجر و ملات، تولیدکنندگان محصول و ارائه دهندگان خدمات با ارزش افزوده، سازمان های غیرانتفاعی و شرکت های سود محور. این کتاب ترکیبی از دقت نظری و ارتباط عملی برای تقویت مهارت های بازاریابی طیف گسترده ای از بازرگانی است. از کسانی که پیشنهادات جدیدی در بازار ایجاد می کنند، تا کسانی که در حال پیشرفت هستند، از کارآفرینان راه اندازی یک کسب و کار جدید تا مدیرانی که در شرکت های مستقر کار می کنند و از محصول مدیران تا مدیران ارشد.

مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
50,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “Strategic Marketing Management Brand Academy”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا برای ارسال یا مشاهده تیکت به حساب خود وارد شوید