اگر در زمینه بازاریابی ، تبلیغات یا برند تجاری فعالیت می کنید، این مورد را در نظر داشته باشید: اگرچه قبلاً برای ثبت تصویر یک محصول در مخاطبان مورد نظر، سه نقطه تلویزیونی طول می کشید، اما اکنون می تواند هفتاد مورد طول بکشد. آیا افراد به سادگی پیام های بازاریابی را تنظیم می کنند؟ نه. آنها به سادگی انتخاب می کنند که کدام پیام ها را تنظیم کنند. به لطف فناوری بی سیم، مشتریان اکنون این امکان را دارند که به تبلیغات پاسخ دهند (یا پاسخ ندهند) چه زمانی ، کجا و هر طور که دوست دارند. شرکت های برجسته ای مانند Wal-Mart ، McDonald’s ، Starbucks ، Kellogg’s ، NBC ، MTV ، Procter & Gamble ، DaimlerChrysler و سایر شرکت ها در حال حاضر با استفاده از فناوری بی سیم به میلیون ها مشتری رسیده اند. این فناوری دید بی سابقه ای در مورد الگوهای خرید و توانایی شناسایی و بازاریابی به طور خاص برای مشتری های محتمل به این شرکت ها می دهد. در برندسازی Unbound ، نویسنده Rick Mathieson نشان می دهد که چگونه کسب و کار شما می تواند از قدرتمندترین و موفق ترین استراتژی های برند در جهان تقلید کند. علاوه بر این، ماتیسون پرسش و پاسخ منحصر به فرد، روشنگری را با برخی از افسانه های مدرن در زمینه بازاریابی پیشرفته و تجارت انجام داده است:

ست گودین – ​​نویسنده مجوز بازاریابی ، ویروس ایده و گاو بنفش ، در مورد بازاریابی مجوز در یک فضای بی سیم بحث می کند.

تام پیترز – “” پدر شرکت پست مدرن “” و نویسنده کتاب The Brand You 50 و در جستجوی تعالی ، اصول پیترز را برای دوران بی سیم ارائه می دهد.

دون پپرز – رهبر اندیشه بازاریابی مشهور در جهان و نویسنده Enterprise One-to-One ، در مورد چگونگی تحرک تجربه برند را صحبت می کند.

کریستوفر لاک – نویسنده کتاب مانیفست کلوترن و بازاریابی گونزو ، “” مانیفست کلوترن “” را برای عصر موبایل ارائه می دهد.

چت هوبر – رئیس OnStar ، توصیف می کند که چگونه تقاضا برای خدمات و اطلاعات در خودرو روابط رانندگان با وسایل نقلیه آنها را تغییر می دهد.

گری هامل – رئیس Strategos و نویسنده کتاب “رهبری انقلاب و رقابت برای آینده” ، در مورد اولویت اول عصر بی سیم بحث می کند: تحول استراتژیک.

هوارد رینگولد – نویسنده Smart Mobs و The Virtual Community ، قهرمان جدید “” سرگرمی خود سازمان یافته “” “فلش اوباش است.” “Branding Unbound همچنین نگاهی بدون اصطلاح به فن آوری های بی سیم فعلی و نوظهور ارائه می دهد ، تأثیر شبکه های اجتماعی بر استراتژی mBranding ، و ده راز برتر تبلیغات موبایل موفق را نشان می دهد.

در دوره بازاریابی بی سیم ، نام تجاری شما می تواند از سطوح کاملاً جدیدی از تمایز و شناخت مشتری برخوردار شود، در حالی که مصرف کنندگان از راحتی در محل و پیامی متناسب با نیازهای خود بهره مند می شوند. نام تجاری Unbound نشان می دهد که چگونه می توان از قدرت تقریباً بی حد و حصر این همگرایی شگفت انگیز فن آوری پیشرفته و استراتژی تجاری پیشرفته استفاده کرد تا تجربه ای واقعاً چشمگیر ایجاد کند که توجه مشتریان را حفظ کرده و وفاداری آنها را جلب کند.

مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
50,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “Branding Unbound – Future of Advertising, Sales and Brand Experience in the Wireless Age”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا برای ارسال یا مشاهده تیکت به حساب خود وارد شوید